College van Burgemeester & Schepenen - Vast Bureau

Marnic De Meulemeester
Burgemeester (Open VLD)
Veiligheid – Communicatie – Toerisme – City Marketing – Ruimtelijke Ordening – Milieu – Duurzaamheid

Nederenamestraat 348
055 33 51 28
burgemeester@oudenaarde.be; marnic.de.meulemeester@oudenaarde.be

Stefaan Vercamer
1ste schepen (CD&V)
Cultuur – Wijkontwikkeling – Burgerzaken – Tewerkstelling – Sociale economie – Landbouw – Wonen - Kerkfabrieken

Generaal Merchierstraat 37
0496 299429
Stefaan.vercamer@dekamer.be
Zitdag op afspraak

John Adam
Schepen (Open VLD)
Evenementen – Openbare werken

Abdijstraat 65/0302
0478 380265
John.adam@oudenaarde.be
Zitdag op afspraak

Peter Simoens
Schepen (Open VLD)
Sport - Recreatie - Mobiliteit

Volkegemberg 30
T 055 31 95 32
M 0475 28 28 59
E peter.simoens@oudenaarde.be of simoens.peter@skynet.be
Zitdag: woensdag van 15.00 uur – 16.00 uur in de sportdienst of na afspraak (gsm/email)

Bart Dossche
Schepen (Open VLD)
Financien – Aankoopdienst  – Informatica (ICT) – Administratieve Vereenvoudiging – Dierenwelzijn

Deinzestraat 55 bus 6

Sybille De Vos
Schepen (Open VLD)
Personeelszaken – Onderwijs – Zustersteden – Internationale Betrekkingen

Riedekens 95
T 055 31 04 58
E sybille.de.vos@skynet.be

Carine Portois
Schepen (Open VLD)
Lokale Economie – KMO – Middenstand - Jeugd

Achterburg 4/0301
T 055 31 81 02 en 055 33 51 21 (ACM)
M 0479 07 49 11
E carine.portois@oudenaarde.be
Zitdag: na afspraak

Mathieu Mas
Voorzitter Bijzonder Comité voor de Sociale Dienst (CD&V)
Sociaal Beleid – Gezinsbeleid – Seniorenbeleid – Ontwikkelingssamenwerking – Gelijke kansen – Kinderopvang – Gezonde gemeenten – Mensen met een beperking – Armoedebestrijding

Graaf Van Landaststraat 35

Luc Vanquickenborne
Algemeen directeur

© 2013 | Webdesign by My-Websitebuilder.com |  SEO & SEA by Opti-Seo.com